پنجشنبه 6 ارديبهشت 1403 - 16 نوامبر 781
 پرسش و پاسخ

مدرک دوره‌های شما از نظر اعتبار چگونه است ؟  

مدرک دوره ها از طرف سازمان فنی و حرفه ای صادر شده و اعتبار بین المللی دارد. مدرک رشته های دیپلم نیز به شکل رسمی از طرف آموزش و پرورش صادر می شود.  


تاریخ شروع دوره ها چه زمانی است ؟

برای اطلاع از تاریخ شروع دوره ها باید با آموزش تماس حاصل فرمایید.


منظور شما از پیش نیاز چیست ؟  

منظور از پیش نیاز، دارا بودن مدرک  دوره ای است که به عنوان پیش نیاز مطرح شده  و برای اخذ مدرک رسمی از فنی و حرفه ای داشتن مدرک  پیشنیاز از فنی و حرفه ای الزامی است.


چرا مدت زمان طول دوره به طور دقیق مشخص نیست و مثلا 2 تا 3 ماه میباشد ؟

کلاس ها ممکن است سه روز در هفته تشکیل شود و هر روز 2 ساعت که جمعا 6 ساعت در هفته می باشد و یا ممکن است  دو روز در هفته به مدت 2 ساعت که جمعا 4 ساعت در هفته است تشکیل شود . بدیهی است که طول دوره کلاس های دو روز در هفته طولانی تر خواهد شد . و در ضمن ممکن است تعطیلی های پیش بینی نشده اتفاق بیفتد و مدت کلاس طولانی تر شود.  


آیا امکان پرداخت قسطی شهریه وجود دارد ؟  

برای دوره های دیپلم که دارای شهریه تقریبا بالایی می باشد 30 %  از شهریه موقع ثبت نام و70 %  با پرداخت 3 چک یک ماهه دو ماهه و سه ماهه  امکان پذیر است! . و برای دوره های آزاد نیز  طبق قوانین امور مالی 30 %  از شهریه موقع ثبت نام و70 % نیز تنها با پرداخت چک یک و نیم ماهه ( شایان ذکر است یک ماه از تاریخ ثبت نام منظور میگردد )  امکان پذیر است.


کلاسها چند نفره برگزار می شود ؟

کلاسها معمولا بین 12 تا 15 نفره برگزار می شود .


کلاسهای در چه روزهایی و در چه ساعاتی برگزار می شود ؟  

دوره های آموزشی خواهران همه روزه شیفت صبح و برادران شیفت بعد از ظهر برگزار می شود. زمان دقیق کلاسها در جلسات هماهنگی مشخص می شود.


با دیپلم صادره وارد چه دانشگاههایی می توان شد ؟  

دیپلم صادر شده از طرف آموزش و پرورش می باشد و کاملا معتبر می باشد و شما می توانید به راحتی با شرط معدل وارد دانشگاه های آزاد , پیام نور و علمی کاربردی  و با دادن کنکور  به راحتی وارد دانشگاههای سراسری  شوید .

 شایان ذکر است که مجتمع فنی کلیک نو مهارت های فنی حرفه ای را زیر نظر سازمان فنی حرفه ای  ارائه میدهد که منجر به اخذ مدرک دیپلم از آموزش و پرورش میشود  .


آیا با داشتن دیپلم و نیازی به گذراندن مجدد واحدهای عمومی برای دیپلم جدید هست ؟

خیر نیازی به گذراندن مجدد واحدهای عمومی ندارید و می توانید تطبیق بدهید .