پنجشنبه 6 ارديبهشت 1403 - 16 نوامبر 781
 درباره مجتمع

مجتمع فنی کلیک نو

مجتمع فنی کلیک نو با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور (وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی) در سال 1386 فعالیت آموزشی خود را در رشته های تخصصی کامپیوتر و IT ، مکانیک ، برق ، عمران و نقشه کشی، مدیریت و صنایع ، امور مالی و بازرگانی ( حسابداری) ، خدمات آموزشی و زبان تخصصی در دو بخش مهارت های پایه و مهارت های پیشرفته آغار نمود.

مجتمع فني کلیک نو در اولين سالهاي فعاليت خود ، با شناسايي نيازهاي کشور و جامعه ، عمده فعاليتهاي خود را روي ارائه آموزشهاي کيفي و متفاوت در حوزه مکانیک متمرکز کرد . و این مجتمع با شناخت نياز جامعه و جوانان فعاليت خود را در این زمينه آغاز کرد که طي این چند سال ، به يکي از پرمخاطب ترين مراکز آموزش تبديل شده است . وجود مدرسین جوان و با تجربه در حوزه هاي مختلف که بسياري از آنها صاحب قلم هاي توانمندي هستند که در این میان می توان از آقای دکتر موسی محمدپور در رشته Fluent  که با 100% قبولی عنوان مربی ممتاز و آقای مهندس امیر دباغ عنبریان در رشته Catia که مفتخر به کسب مقام اول مربی نمونه استانی و کشوری در سال 1389 شدند را نام برد. ودرسایر رشته ها ازجمله سطوح پیچیده وآزاد وابر نقاط در Catia آقای مهندس مختاری پور با مهارت کافی در رشته خود در سطح استان شناخته شده و برجسته هستند و در رشته Powermill ، آقایان مهندس مناف پور و مهندس مقدم نیز با قبولی بیش از 90% همواره از مربیان ممتاز بوده اند.

 با همکاری چنین اساتیدی کارآموزان نمونه کشوری نیز در سال های 88 و 89 مفتخر به کسب مقام شده اند که از آقایان حامد مهدی زاده صومعه جعفرواحدی مهدی رسولی فرامرز کازری دررشته مکانیک وسینا عقلی دررشته رباتیک می توان نام برد درسال 90 آقای حمید نیکخواه مقام اول کشوری را در رشته مهندسی مکانیک به خود اختصاص دادند و نیز آقایان محمود رضوی - وحید گلشن امند بهنام عادلی نیا محمود ممی زاده با ثبت اختراع نام خود را در ایران اسلامی و در میان مفتخرعین ثبت نمودند که درهمین جا جادارد از تمام زحمات بی دریغ آنان تقدیر و قدردانی به عمل آید.

 در زمینه تدوین استانداردهای آموزشی و اجرای دوره ها از جمله Matlab   simulink ،Catia  ، سطوح پیچیده و آزاد و ابر نقاط و ماشین کاری در Catia ، ,Powermill ، Fluent ، Carrier و .PDMSو Piping .. در این مجتمع آموزشی تدوین گشته و تدریس می گردد

عميق ترين احساس کاميابي و سپاس پروردگار متعال در مديران، اساتيد و کارکنان مجتمع فني کلیک نو زماني حاصل ميشود که بخش عمده اي از فارغ التحصيلان دوره هاي گذشته مجتمع را به عنوان کارکنان ماهر و عالم ، در محيطهاي کاري مي بينند. چرا که لذت و انگيزه اين پاداش معنوي ، با هيچ درجه اي از بهره مندي اقتصادي و هيچ يک از انواع لوح تقدير ، حاصل نميگردد . این مجتمع بامعرفی نفرات برتر هررشته به کارخانجات و شرکتها امکان فراهم سازی فرصتهای شغلی را برقرار نموده است.

مديريت دانش محور ، ارتباط مستقيم با صنعت و تلاش براي ارائه فعاليتهاي متناسب با هزاره سوم در جهت كارآفريني و اشتغال مؤثر ، وجه تمايز اين مجتمع آموزشی می باشد .

کلیک نو علاوه بر داشتن فضای مناسب و آموزش طبق استانداردهای جهانی ، به برگزیدگان آزمون در پایان دوره مدرک رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای را اعطاء می نماید.

مدارکی که در پایان دوره اعطاء می گردد، مورد قبول کلیه سازمان ها و نهاد های دولتی و خصوصی مانند : آموزش و پرورش، اداره کار، موسسات کاریابی دولتی و غیر دولتی، وزارت علوم و تحقیقات و فناوری ، دانشگاه های آزاد ، پیام نور و ... است . همچنین کارآموزان قادر خواهند بود در رشته انتخابی خود تا مقاطع تحصیلی بالاتر و سطح آموزش عالی (دانشگاهی) ادامه تحصیل دهند.


مزایا و امکانات مجتمع فنی کلیک نو

- استفاده از مربیان کارت دار و مورد تائید سازمان

- تجهیز تمام کارگاه ها به اینترنت پر سرعت

- تجهیز کارگاه ها به آخرین تکنولوژی روز

- اعطای مدرک رسمی فنی و حرفه ای

- پرداخت شهریه به صورت اقساط

- فضای مناسب آموزشی

- آموزش مطابق با استانداردهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای

- هدایت و همراهی کارآموزان به بازار کار

- برگزاری دوره های فوق برنامه در حین کارآموزی


چشم انداز 5 ساله مجتمع آموزشی کلیک نو

امروزه میزان آگاهی و دانش جامعه و نحوه بکارگیری آن در حل مسائل و مشکلات، عامل اصلی رشد و توسعه ملت در نظر گرفته می شود، آنچه که ثروت یک ملت تلقی می شود نه منابع طبیعی آن بلکه نیروی انسانی و کارآمد و متعهد می باشد.

با توجه به افزايش چشم‌گير نرخ رشد دانش‌آموختگان دانشگاهي در سال‌هاي اخير وكمبود مهارت‌هاي كافي براي استخدام و كارآفريني به عنوان مهم‌ترين چالش فارغ‌التحصيلان دانشگاهي، برگزاري دوره‌هاي مختلف فني و مهندسي براساس آخرين دستاوردهاي فناوري در زمينه مهارت‌هاي پيشرفته در دستور كار این مجتمع قرار گرفته است و به منظور  تربيت نيروي انساني ماهر و متخصص جهت پاسخگويي به نياز بازار كار با توانائي ايجاد تاثير مستقيم بر تكامل چرخه تكنولوژي و مهارت ،مجتمع آموزشی کلیک نو  اقدام به برگزاري دوره هاي آموزشي مهارت هاي پيشرفته ويژه دانشجويان و فارغ التحصیلان نموده است.

یکی از نکات مهمی که همواره ذهن فراگیران را در فرآیند آموزشی و یادگیری در هر سیستمی به خود مشغول نموده، آموزش مؤثر با کیفیت مطلوب و در مدت زمان کوتاه است چرا که همواره نتایج سیستمهای آموزشی برای فراگیران بسیار حائز اهمیت است.مجتمع آموزشی کلیک نو با اتکاء به قدرت الهی وکوشش برنامه ریزی شده  سعی بر این دارد که جایگاه اول آموزش مهارت های پیشرفته را در سطح منطقه کسب کند.

مجتمع فنی و مهندسی کلیک نو در افق این چشم انداز چنین ویژگیهایی خواهد داشت :

1.     خلاقيت و نوآوري
2.     افزايش بهره وري
3.      توانا در تولید علم وفناوری

4.      برخوردار از دانش پیشرفته

5.       قویت هویت ملی جوانان
6.       متکی بر سهم برتر منابع انسانی
7.       ايجاد تفكر و چشم انداز كارآفرينانه
8.      توسعه و بهبود اشتغال پذيري دانشجويان

9.      افزودن رشته های جدید به  اقتضای نياز جامعه
10.   افزايش مهارت و توانمندي به منظور انجام كارگروهي
11.   ايجاد و افزايش قدرت برنامه ريزي ، سازماندهي ، رهبري و كنترل

12.   فراهم کردن محیط رشد فکری وعلمی وتلاش در جهت رفع دغدغه های شغلی
13.   تربیت مربیان جدید و آموزش جوانان منطقه در مسیر تعالی و رسیدن به درجات عالی علمی وفرهنگی

14.   دست یافته به جایگاه علمی وفن آوری در سطح منطقه با تاکید بر جنبش نرم افزاری وتولید علم ورسیدن به اشتغال کامل

چاپ ارسال برای دوستان
نظرات شما
نام :
نام خانوادگی :
ایمیل :
 
لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید
 
 تماس با مدیریت
تماس با ما :
ایمیل :
نام و نام خانوادگی :
پیغام :